Hizmetlerimiz Kadromuz Makale Sirküler Mevzuat Faydalı Linkler Pratik Bilgiler

HAKKINDA

 

SEMBOL Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. mali hukuk,vergi mevzuatı,muhasebe uygulamaları alanında 20 yıla yaklaşan meslek birikimine sahip,kamu ve özel sektörde uzun süre üst düzey yöneticilik,denetçilik,danışmanlık hizmeti vermiş yeminli mali müşavirlerin yönetiminde kurulmuştur.

 

Kadromuzda  ortak statüsündeki eski Maliye Müfettişi deneyimine sahip yeminli mali müşavirlerle birlikte her biri konusunda uzman,deneyimli serbest muhasebeci,serbest muhasebeci mali müşavir,kıdemli denetçi,denetçi ve denetçi yardımcıları görev yapmaktadır.

 

Temel ilkemiz uzun süreli işbirliği,kalite,hizmet standardı,güven ve gizliliğin temel alındığı geniş bir servis ağı geliştirmektir.

Bizler, bir yeminli mali müşavirlik şirketi statüsüyle,şahıs,kurum ve mükelleflerin Hizmetlerimiz bölümünde belirtilen beyanname,mali tablo,işlem,hesap ve mali kayıtlarını tasdik ve denetleme yetkisine sahibiz.

Şirketimiz başta inşaat,sağlık,tekstil,aydınlatma,cam,finans,dış ticaret,demir çelik,metalürji,plastik olmak üzere bir çok sektörde faaliyet gösteren işletmelere hizmet vermenin yanı sıra çeşitli üniversite, vakıf, birlik,oda ve derneğe danışmanlık yapmaktadır.

Kadromuz; uzun süredir yaptığı çalışmalar neticesinde sahip olduğu mesleki birikim,tecrübe ile  sizlerin faaliyette bulunduğu sektörlerin sorunlarını detaylarıyla  bilmektedir. İhtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmek için kadromuz sektörler itibariyle uzmanlaşmıştır. Bir çok sektörde faaliyet gösteren şirketlerin sorunlarına çözüm üretmektedir. Sektörel sorunların çözümüne yönelik hizmetler vermektedir.

Rekabetin her geçen gün arttığı ticari hayatta başarı için uzmanlaşmak ve esas faaliyet konusuna maksimum düzeyde odaklanmak gerekmektedir.Biz sizler ana faaliyet alanı ile ilgilenirken sizin yerinize mali departmanınızı her hususta sevk ve idare ederek karlılığınızı arttırmaktayız.

Biz, müşteri memnuniyeti odaklı, yaratıcı ve etkin hizmet üslubuyla birlikte çalıştığımız şirketlere,değer katmayı,rakiplerinden farklılaştırmayı, yeni bakış açıları ve farklı çözümler üretme imkanı kazandırmayı çalışma stratejimiz olarak belirledik.  

Biz,vergilerin bir  maliyet unsuru olduğunu bilerek işletmenizin bu maliyet kalemini en uygun şekilde yönetmesini sağlamak maksadıyla klasik yaklaşımların dışında özel çözümler üreterek sizlere sektörünüzde rekabet gücü sağlayan yolları göstermekteyiz.

Biz yeni kurulan ve öteden beri faaliyet gösteren işletmelerin mevcut ve yeni başlayan tüm faaliyet ve yatırımlarını yürürlükteki mevzuat çerçevesinde bir değerlendirmeye tabi tutarak,yasal tüm imkanlardan tam yararlanmasını sağlıyoruz.

Biz,birlikte çalıştığımız şirketlerin kamu idareleriyle en üst düzeyde etkili, verimli,efektif,sonuca odaklı diyalog kurmasını, gerekli müzakerelerin yürütmesini,yazılı görüş almasını sağlıyoruz.

SEMBOL Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. uzman, deneyimli,yetkin ,iddialı kadrosu ile 13 yıldır faaliyet göstermektedir.

 

English
Hizmetlerimiz   |   Kadromuz   |   Makale   |   Sirküler   |   Mevzuat   |   Faydalı Linkler   |   Pratik Bilgiler   |   İletişim

SEMBOL Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti.
Copyright @2007